הבחרת שיניים בשיטה חדשנית מחומר   Natural+ ובעזרת מכשיר לד


מכשיר תאורה ייחודי שמפרק מי חמצן ומחדיר אותם לתוך השן.1xzubizubulibkazdoroviezubizubiulibkabeliezubizubichelovekachistitzubi40488001044
הפעולה כוללת חיזוק השן ומסייעת להעצים את ההלבנה.
השיטה יעילה במיוחד להסרת כתמי ניקוטין והסרת כתמים מלידה בשיניים.
השיטה הנה ללא כאבים וללא תופעות לוואי .

הלבנת שיניים בשיטה חדשנית


בעידן שבו אנחנו חיים יש הגדרה מאוד ברורה ליופי, והיא כוללת גם את השיניים.
כשמדברים על שיניים יפות מדברים, לפני הכול, על שיניים לבנות, ולכן זה ברור מדוע כל אדם היה רוצה שיהיו לו שיניים כמה שיותר לבנות. השאלה היא איך אפשר להגיע לתוצאה הרצויה, וחשוב לדעת שהיום יש שיטה חדשנית ומהפכנית שנקראת שיטתה white natural +.

כל היתרונות בשיטה אחת

כשמדברים על שיטת הלבנת שיניים מודרנית וחדשנית כמו white natural + ניתן לראות שהיא כוללת מספר יתרונות לא מבוטלים כמו:
-    הטיפול לא לוקח יותר משעה, כלומר תוך שעה יכול המטופל לצאת עם שיניים הרבה יותר לבנות לעומת השיניים שאיתן הוא נכנס לטיפול.
-    חומר שאינו מזיק: בשיטה הזאת החומר המחמצן לא מכיל יסודות מתכתיים בלתי רצויים שעלולים לגרום לנזקים חמורים לשיניים, דבר שאי אפשר להגיד על שייטות הלבנה אחרות.
-    הלבנה באופן אופטימאלי: אחת מהבעיות עם שיטות ההלבנה השונות זה שתוך זמן קצר הן כבר לא יעילות. לעומת זאת, בשיטה החדשנית החומר מחזיק מעמד זמן רב והוא מבצע את עבודתו בצורה אופטימאלית.
-    יעיל בהסרת כתמים: לא אחת אנשים פונים לפתרון של הלבנת שיניים כדי להסיר כתמי ניקוטין או קפאין, ועם השיטה החדשנית זה אכן מתאפשר בצורה מהותית יותר לעומת שיטות אחרות.

במידה וגם אתם חושבים על הלבנת שיניים ורוצים שהחיוך שלכם יהיה יפה יותר, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום! אצלנו במרפאת ד"ר יעקב פיין תוכלו לעבור הלבנת שיניים מודרנית ואיכותית ואין ספק שתצאו מרוצים מהתוצאה הסופית. 

פרטי תקשורת

טלפון: 052-3292677

מרפאה : 09-7667119

כתובת : כפר סבא רחוב תל חי 39

          קומה 1

 

צרו איתנו קשר

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם